Trampkarze młodsi wrócili na tarczy

Nie zaliczą do udanych ostatniego wyjazdu do Rychnowa podopieczni Krzysztofa Matuszaka. Trampkarze młodsi przegrali z Kopernikiem Piotrów 1:2.

Po pierwszej połowie zakończonej bezbramkowym remisem zawodnicy z rocznika 2003 starali się zmienić wyniki spotkania. JKS pierwszą bramkę zdobył w 49. minucie za sprawą Łukasza Izydorczyka, ale gospodarze w kolejnym kwadransie gry trafili dwa razy do siatki. W końcówce meczu dzielnie się bronili i utrzymali korzystny dla siebie rezultat, zdobywając tym samym ważne trzy punkty. Piłkarze z Piotrowa po tym zwycięstwie awansowali na pozycję lidera. Jarociniacy obecnie plasują się na trzeciej pozycji. Na drugim miejscu znajduje się Akademia Piłkarska Reissa.

Trampkarze starsi już we wtorek, 17 kwietnia udadzą się do Żerkowa. Tam podejmą miejscowy GKS. Dla obu zespołów będzie to zaległe spotkanie z pierwszej wiosennej kolejki II Ligi Okręgowej na szczeblu Kaliskiego OZPN-u. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00.

Kopernik Piotrów – Jarota Jarocin 2:1 (0:0)

Jarota Jarocin: Łukasz Paczos – Bartłomiej Mazurek, Adam Gruszecki, Jan Ziętkowski, Dawid Stolecki, Fabian Borkowski, Łukasz Izydorczyk, Łukasz Kaczmarek, Wojciech Lamprecht, Adam Walczak, Hubert Kasprzak.

Na zmiany wchodzili: Wocjeich Hypki, Igor Antczak, Kacper Nowak, Patryk Krawczyk,  Kacper Wesołek, Kacper Duczmal, Fabian Owieśny.