Zagrali na piątkę

Trampkarze młodsi w ostatni weekend mogli cieszyć się z drugiej wygranej w rundzie wiosennej. Piłkarze z Jarocina triumfowali w Sieroszewicach, gdzie pokonali tamtejszą Iskrę-Prosnę.

Podopieczni trenera Artura Tomczaka już w drugiej minucie objęli prowadzenie. Wtedy do siatki trafił Wiktor Pluciński. W pierwszej połowie skutecznością błysnął również Patryk Jakubowski, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a raz bramkarza gospodarzy pokonał Miłosz Kolasiński. Po przerwie wynik sobotniej konfrontacji ustalił Gabriel Matuszewski (na zdjęciu). Ostatecznie mecz w Sieroszewicach zakończył się wynikiem 5:0 dla Jaroty.

Jarociniacy są liderem III Ligi Okręgowej strefy Kalisz i już w najbliższy czwartek rozegrają kolejny pojedynek. Tym razem przeciwnikiem zespołu Jaroty z rocznika 2009 będzie UKS AP Reissa Kalisz.

Liga Okręgowa C2 Trampkarz – RW (2. kolejka – 1.04.2023 roku)
Iskra-Prosna Sieroszewice – Jarota Jarocin 0:5 (0:4)

Jarota Jarocin: Norbert Kot – Patryk Jakubowski, Mikołaj Pajdowski, Bartosz Walczak, Nikodem Wysocki, Gabriel Matuszewski, Piotr Włodarczyk, Antoni Lewandowicz, Alan Zawadka, Bartosz Wojtkowiak, Wiktor Pluciński.

Na zmianę wchodzili: Antoni Szcześniak, Adam Sieciński, Dawid Trochanowski, Miłosz Kolasiński, Dawid Grygiel, Marcel Strzykalski, Bartosz Taranek.