Trampkarze starsi blisko kolejnych punktów

Podopieczni Jacka Pacyńskiego w ostatnią sobotę udali się do Słupi pod Kępnem. Spotkanie rozgrywane w ramach czwartej kolejki I Ligi Okręgowej zakończyło się wygraną gospodarzy 4:3.

Gracze JKS-u z roczników 2007 i 2008 nieźle rozpoczęli kampanię 2021/22, bo od wygranej z LZS Doruchów. Jednak w kolejnych dwóch spotkaniach górą byli ich ligowi przeciwnicy, a dokładniej dwa zespoły z Ostrowa Wielkopolskiego, czyli Ostrovia i OKS. Sobotni mecz w Słupi był bardzo emocjonujący. Przede wszystkim pierwsza część pojedynku mogła się podobać. Tym bardziej, że zobaczyliśmy w niej aż siedem trafień! Jarociniacy cały czas gonili wynik. Hat-trickiem popisał się Kacper Szymanek, który cały czas imponuje formą strzelecką. Jak się okazało później to nie wystarczyło do chociażby wywalczenia punktu, ponieważ gospodarze cztery razy pokonali golkipera Jaroty.

W drugiej połowie rezultat nie uległ już zmianie i trzy punkty na swoje konto mógł dopisać KP Słupia. Trampkarze starsi w nadchodzący weekend będą odpoczywać z uwagi na pauzę w rozgrywkach. Natomiast kolejny pojedynek rozegrają w niedzielę, 3 października na boisku sztucznym z Raszkowianką Raszków.


Liga Okręgowa C1 Trampkarz (4. kolejka – 18.09.2021 roku)
KP Słupia – Jarota Jarocin 4:3 (4:3)

Jarota Jarocin: Jakub Krell – Leszek Kowańdy, Bartosz Kowalski, Oskar Andrzejewski, Michał Bierła, Mateusz Sierszulski, Krzysztof Cyfert, Kacper Szymanek, Kordian Nowak, Igor Vogt, Daniil, Voloshyn.

Na zmianę wchodzili: Kacper Porolniczak, Stanisław Mizerny, Eryk Pluta, Kacper Schubert, Wiktor Wencek, Michał Borowczyk, Mateusz Lis, Bartosz Mizera.

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Gniewino
1:1
Jarota Jarocin