Trampkarze starsi blisko niespodzianki

Podopieczni Pawła Krysia walczyli jak równy z równym z liderem rozgrywek Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz. Ostatecznie w sobotnim starciu w Jarocinie triumfowali piłkarze Oranje Konin.

Przeciwnicy Jaroty przed tym pojedynkiem mieli na swoim koncie niemal komplet zwycięstw w trwającym sezonie. Zaledwie w jednym meczu podzielili się punktami z KKS-em Kalisz. Od pierwszych minut do ataków ruszyli goście, którzy w swoich działaniach byli znacznie konkretniejsi, a potwierdzeniem tych słów były dwa gole zdobyte przez nich do przerwy. Po zmianie stron role się odwróciły i co ważne do głosu częściej dochodzili zawodnicy JKS-u. I tak w siedemdziesiątej czwartej minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Bolek. Jarociniacy ambitnie walczyli o remis, ale w samej końcówce zabrakło im przede wszystkim skuteczności w polu karnym. Tym samym trzy punkty wróciły do Konina.

Trampkarze starsi po dziewięciu kolejkach plasują się na piątym miejscu w Lidze Wojewódzkiej. W kolejny weekend zmierzą się oni z Turem Turek, który na ten moment sklasyfikowany jest na ósmej pozycji. Wyjazdowe spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 25 października o godzinie 11:00.

Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (9. kolejka – 17.10.2020 roku)
Jarota Jarocin – Oranje Konin 1:2 (0:2)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Bartosz Woźnik, Jakub Uniejewski, Jakub Bolek, Wojciech Gałązka, Szymon Kolasiński, Krystian Olejniczak, Tomasz Pilarczyk, Radosław Raszka, Nikodem Roguszczak, Jakub Szymanek.

Na zmianę wchodzili: Jakub Wolski, Igor Deichsler, Mateusz Nicke, Kacper Nowak, Kacper Porolniczak, Daniil Voloshyn, Jan Wieczorek.