Trampkarze starsi lepsi o jedną bramkę

Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej odnieśli podopieczni Piotra Skokowskiego w Lidze Wojewódzkiej. Trampkarze starsi w Jarocinie pokonali UKS Śrem 1:0.

Dla naszych zawodników był to czwarty pojedynek po zimowej przerwie. W składzie zabrakło jednak podstawowego bramkarza – Damiana Walkowiaka, który we wcześniejszym meczu juniorów młodszych nabawił się kontuzji. Między słupkami zobaczyliśmy Norberta Tokarza. Nominalny pomocnik zaprezentował się z bardzo dobrej strony i zachował czyste konto. Losy meczu rozstrzygnęły się po zmianie stron. Zwycięskiego gola w 36. minucie zdobył Miłosz Barański, dla którego było to drugie trafienie w barwach JKS-u w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy.

Premierowe trzy punkty zdobyte przez Jarotę Jarocin w drugiej części sezonu 2017/18 oznaczają, że podopieczni trenera Piotra Skokowskiego w ligowej tabeli awansowali na szóstą pozycję. Liderem rozgrywek pozostaje Warta Poznań. I to właśnie z tym zespołem przyjdzie naszym zawodnikom zmierzyć się w najbliższą sobotę przy Drodze Dembińskiej.

Jarota Jarocin – UKS Śrem 1:0 (0:0)

Jarota Jarocin: Norbert Tokarz – Miłosz Nowakowski, Szymon Bogaczyk, Bartosz Kantek, Dawid Kropski, Kacper Rybarczyk,  Kacper Boruta, Bartosz Szymkowiak, Krzysztof Wieliński, Mikołaj Szcześniak, Miłosz Barański.

Na zmiany wchodzili: Bartłomiej Janowski, Jakub Bartkowiak, Dawid Bartkowiak, Miłosz Bolek, Bartosz Borysiak, Tobiasz Stefaniak, Jakub Wasik.