Trampkarze starsi rozgromili Tur Turek!

Zawodnicy prowadzeni przez Pawła Krysia w ostatnią sobotę urządzili sobie istny festiwal strzelecki. Trampkarze starsi w roli gospodarza pokonali Tur Turek 7:2!

Ekipa JKS-u z rocznika 2006 potwierdziła, że ich ostatnie wyniki z rundy jesiennej nie były przypadkowe. Jarociniacy drugą część sezonu 2020/21 rozpoczęli wyśmienicie, a potwierdziła już to pierwsza połowa sobotniego meczu rozgrywanego na boisku naturalnym – „M1” przy ulicy Maratońskiej. Bardzo okazałym łupem bramkowym w pierwszych czterdziestu pięciu minutach podzieliło się aż czterech zawodników. Skutecznością błysnęli Krystian Olejniczak, Tomasz Pilarczyk, Kacper Porolniczak i Nikodem Roguszczak. Natomiast po zmianie stron dwukrotnie do siatki rywali trafił Pilarczyk, a wynik ustalił Olejniczak. Przeciwnicy z Turku w trakcie całego spotkania zdołali dwa razy zaskoczyć jarocińską defensywę.

Po tym okazałym zwycięstwie nasi trampkarze C1 znajdują się się na trzecim miejscu w tabeli grupy drugiej Ligi Wojewódzkiej z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów. Podopieczni trenera Pawła Krysia w najbliższą sobotę rozegrają kolejny domowy mecz ligowy. Tym razem ich rywalem będzie KKS 1925 Kalisz.

Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (3. kolejka – 24.04.2021 roku)
Jarota Jarocin – Tur Turek 7:2 (4:1)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Uniejewski, Kacper Nowak, Krystian Olejniczak, Tomasz Pilarczyk, Wojciech Gałązka, Szymon Kolasiński, Filip Cudak, Nikodem Roguszczak, Przemysław Gościniak, Jakub Bolek.

Na zmianę wchodzili: Daniil Voloshyn, Igor Deichsler, Jan Wieczorek, Jakub Szymanek, Radosław Raszka, Mateusz Nicke, Kacper Porolniczak.