Trampkarze starsi z pewnym zwycięstwem

Jarociniacy z rocznika 2009 odnieśli efektowną wygraną w piątej kolejce I Ligi Okręgowej. Podopieczni trenera Tomczaka w roli gospodarza ograli AP Nowe Skalmierzyce 6:1.

Trampkarze starsi już po pierwszej połowie prowadzili różnicą czterech trafień i mogli spokojnie myśleć o drugich czterdziestu minutach. Na listę strzelców wpisali się kolejno Mateusz Langner, Nazarii Vynnyshyn, Aleksander Czajka i Wiktor Pluciński. Po przerwie autorem czwartej bramki dla JKS-u był Czajka, a wynik sobotniego meczu ustalił Pluciński. Rywali żółto-czerwono-niebieskich stać było jedynie na gola honorowego.

Jarota z dorobkiem dziesięciu punktów plasują się na trzeciej pozycji w tabeli. 7 października nasi piłkarze podejmą Stal Pleszew, z którą bezbramkowo zremisowali na inaugurację sezonu 2023/24.

Liga Okręgowa C1 Trampkarz (5. kolejka – 30.09.2023 roku)
Jarota Jarocin – AP Nowe Skalmierzyce 6:1 (4:0)

Jarota Jarocin: Norbert Kot – Bartosz Walczak, Gabriel Matuszewski, Nazarii Vynnyshyn, Aleksander Czajka, Mateusz Langner, Piotr Włodarczyk, Jan Wróblewski, Jan Ratajczak, Julian Jankowiak, Oskar Maciejewski.

Na zmianę wchodzili: Antoni Szcześniak, Patryk Jakubowski, Stanisław Miśkiewicz, Adam Sieciński, Damian Trostiuk, Dawid Grygiel, Antoni Lewandowicz, Bartosz Wojtkowiak, Wiktor Pluciński.

Zobacz: Wyniki / Tabela – Liga Okręgowa C1 Trampkarz [KLIKNIJ]