Trenerzy po meczu w Koszalinie

Bałtyk Koszalin pewnie wygrał z Jarotą Jarocin 6:2. W odmiennych nastrojach na konferencji pomeczowej byli szkoleniowcy obu zespołów – Mariusz Lenartowicz i Marek Nowicki.

Mariusz Lenartowicz (trener Bałtyku Koszalin): Dziś dopisała nam skuteczność. Tego zabrakło w ostatnich spotkaniach ligowych. W pierwszej połowie wszystkie nasze sytuacje zamieniliśmy na trzy bramki. Wiedzieliśmy, że nasi rywale przyjechali do Koszalina osłabieni. Zrealizowaliśmy wszystko tak jak sobie zaplanowaliśmy. Bardzo cieszymy się z końcowego rezultatu. Na pewno to zwycięstwo nas podbuduje, bo w ostatnim okresie brakowało nam tych wygranych.

Marek Nowicki (trener Jaroty Jarocin): Pierwsze czterdzieści pięć minut było decydujące. O naszej grze nie można zbyt wiele dobrego powiedzieć. W naszej drużynie zagrało aż ośmiu młodzieżowców. Dodatkowo debiut w trzeciej lidze mają za sobą Piotr Stachowiak i Jakub Orzłowski. Bardziej liczyłem na doświadczonych zawodników. W ostatnich dwóch spotkaniach wyjazdowych straciliśmy dziesięć goli. To zdecydowanie za dużo na tym poziomie rozgrywkowym.