Trzy punkty młodzików D2 w Gorzycach Wielkich

Po drugą wygraną w sezonie 2021/22 sięgnęli młodzicy starsi. Zespół trenera Pawła Janasa pewnie pokonał na wyjeździe Gorzyczankę Gorzyce Wielkie różnicą trzech trafień.

Pierwsze fragmenty tego starcia to dobra gra jarocińskiej drużyny z rocznika 2010. Piłkarze JKS-u po osiemnastu minutach prowadzili już 2:0. Na listę strzelców wpisał się Franciszek Kiełb, a trafienie samobójcze zanotował zawodnik gospodarzy. Przed zmianą stron rywale niespodziewanie odpowiedzieli. I to dwukrotnie! To okazało się jednak za mało, aby myśleć o remisie. Po przerwie znów skutecznością błysnął Kiełb, który pokonał bramkarza z Gorzyc Wielkich jeszcze dwa razy. Gola zdobył również Dominik Piotrowski i mecz rozgrywany w ramach 5. kolejki I Ligi Okręgowej zakończył się wynikiem 5:2.

Dzięki tej wygranej zespół z Jarocina awansował na piąte miejsce w tabeli. Już w najbliższy piątek, 1 października nasi zawodnicy udadzą się do Nowych Skalmierzyc. Tam podejmą trzecią ekipę rozgrywek na szczeblu okręgowym. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi punktualnie o godzinie 17-tej.

Liga Okręgowa D2 Młodzik (5. kolejka – 26.09.2021 roku)
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie – Jarota Jarocin 2:5 (2:2)

Jarota Jarocin: Maciej Olszanicki – Julia Urbaniak, Radosław Musiała, Bartosz Walczak, Marcel Bartkowiak, Jan Radolak, Franciszek Kiełb, Natan Pawłowski, Dominik Piotrowski.

Na zmianę wchodzili: Jakub Wilczura, Alex Qaasim, Michał Urbaniak, Piotr Kaczmarek, Dawid Pawlak, Stanisław Stasik, Kordian Kwiatkowski, Mikołaj Piotrowski.