Tylko punkt trampkarzy młodszych

Jarociniacy z rocznika 2010 zremisowali z Czarnymi Dobrzyca 3:3. Spotkanie rozgrywane w ramach czwartej kolejki II Ligi Okręgowej trzymało w napięciu do ostatnich minut.

Trampkarze młodsi przestępowali do tego pojedynku w roli faworytów. Wszystko za sprawą dobrych wyników osiągniętych na początku sezonu 2023/24. Mecz w Dobrzycy nieźle ułożył się dla gospodarzy, którzy dość nieoczekiwanie objęli prowadzenie już w jedenastej minucie. Nasi piłkarze odpowiedzieli za sprawą dwóch trafień, których autorem był Natan Pawłowski. Ten sam zawodnik po zmianie stron jeszcze raz wpisał się na listę strzelców, ale miejscowi zdołali dwukrotnie zaskoczyć jarocińską defensywę. Tym samym spotkanie pomiędzy Jarotą i Czarnymi zakończyło się podziałem punktów.

Żółto-czerwono-niebiescy w najbliższy weekend będą odpoczywać z uwagi na przypadającą pauzę w rozgrywkach. JKS zagra więc w szóstej kolejce, kiedy zmierzy się ze Stalą Pleszew w roli gospodarza.

Liga Okręgowa C2 Trampkarz (4. kolejka – 2.09.2023 roku)
Czarni Dobrzyca – Jarota Jarocin 3:3 (2:2)

Jarota Jarocin: Maciej Olszanicki – Olaf Kubot, Marcel Bartkowiak, Alex Qaasim, Franciszek Kiełb, Sebastian Sobczak, Piotr Kaczmarek, Dawid Pawlak, Kordian Kwiatkowski, Natan Pawłowski, Stanisław Stasik.

Na zmianę wchodzili: Jan Radolak, Donacjan Zalewski, Victor Kaldare, Alan Ciechelski, Mikołaj Krzyżaniak, Bartosz Jerzyniak, Dominik Ratajczak, Jakub Sadowski.

Zobacz: Wyniki / Tabela – Liga Okręgowa C2 Trampkarz [KLIKNIJ]