Ważna wygrana trampkarzy

Okazałym zwycięstwem zakończył się pojedynek z udziałem zawodników trenera Jacka Pacyńskiego. Trampkarze starsi JKS-u w roli gospodarza ograli Raszkowiankę Raszków 4:1.

Jarociniacy z rocznika 2007 i 2008 ostatnio nie punktowali na szczeblu okręgowym. Niedzielny mecz był doskonałą okazją, aby zapewnić sobie utrzymanie w I Lidze. Żółto-czerwono-niebiescy rozpoczęli dość nerwowo. Wszystko za sprawą szybko zdobytej bramki przez przeciwników. Nasi piłkarze jeszcze w pierwszej połowie zdołali doprowadzić do remisu. Tuż przed przerwą gola strzelił Kacper Szymanek, który jest najlepszym strzelcem trampkarzy C1. Druga odsłona tego starcia to dominacja Jaroty, a potwierdzeniem tego były trafienia Kordiana Nowaka, Michała Borowczyka i Mateusza Lisa.

Drużyna z Jarocina w tegorocznej kampanii rozegra jeszcze dwa spotkania o ligowe punkty. Najbliższy z nich odbędzie się już 18 czerwca o godzinie 14:00 w Ostrowie Wielkopolskim z miejscowym OKS-em.

I Liga Okręgowa C1 Trampkarz (RW – 12. kolejka – 12.06.2022 roku)
Jarota Jarocin – Raszkowianka Raszków 4:1 (1:1)

Jarota Jarocin: Jakub Krell – Bartosz Kowalski, Oskar Andrzejewski, Daniil Voloshyn, Mateusz Sierszulski, Eryk Pluta, Kacper Szymanek, Sebastian Robakowski, Mateusz Lis, Kordian Nowak, Igor Vogt.

Na zmianę wchodzili: Kacper Porolniczak, Stanisław Mizerny, Krzysztof Cyfert, Michał Borowczyk, Bartosz Mizera, Artur Walczak, Jan Chodorowski.