Wrócili na tarczy z Koła

W drugiej ligowej kolejce zespół młodzika młodszego nie powiększył swojego dorobku punktowego. Podopieczni trenera Piotra Krysia musieli uznać wyższość swojego przeciwnika.

JKS do wyjazdowego spotkania z Olimpią Koło przystępował w dobrych nastrojach. Wszystko za sprawą zwycięskiej inauguracji przeciwko ekipie z Kalisza, która miała miejsce przed tygodniem w Jarocinie. Sobotnia konfrontacja od pierwszych minut mogła się podobać, ponieważ nasi piłkarze toczyli wyrównany bój z gospodarzami. Niestety obraz gry zmienił się po 25. minutach. Ostatecznie nasi rywale siedmiokrotnie zaskoczyli jarocińską defensywę.

Rozgrywki Ligi Wojewódzkiej D2 nie zwalniają tempa i już 28 marca został zaplanowany kolejny mecz. Tym razem przeciwnikiem Jaroty będą Zjednoczeni Rychwał. Pierwszy gwizdek rozbrzmi o godz. 18:00.

Liga Wojewódzka D2 Młodzik [RW] (2. kolejka – 23.03.2024 roku)
Olimpia Koło – Jarota Jarocin 7:0 (1:0)

Jarota Jarocin: Tymoteusz Banaszyński – Oliwier Stachowiak, Mateusz Ratajczak, Leon Przyborowski, Kacper Kasprzak, Jakub Stolaś, Wiktor Bartkowiak, Tomasz Stolaś, Oskar Kostanowicz.

Na zmianę wchodzili: Julian Przyborowski, Jakub Dąbrowski, Szymon Krenc, Gabriel Szymczak, Alan Walczak.