Wrócili z Kłodawy na tarczy

Młodzicy starsi w swoim kolejnym spotkaniu w Lidze Wojewódzkiej ulegli Górnikowi Kłodawa 0:5. Zawodnicy trenera Krysia punktów muszą szukać w trzech ostatnich kolejkach.

Pierwsze minuty tej rywalizacji były bardzo wyrównane. Obie ekipy dochodziły do sytuacji strzeleckich, ale brakowało w nich przede wszystkim wykończenia. Gospodarze strzelanie rozpoczęli w dwudziestej pierwszej minucie. Do przerwy zobaczyliśmy jeszcze dwa trafienia, a w drugiej odsłonie przeciwnicy JKS-u strzelili dwa gole. Niekorzystny rezultat sprawił, że nasi piłkarze z rocznika 2009 muszą wygrać już pozostałe mecze w rundzie jesiennej. Przypomnijmy, że z rozgrywkami na szczeblu wojewódzkim po pierwszej części sezonu 2021/22 pożegnają się dwie ostatnie drużyny z grupy drugiej.

W najbliższą sobotę, 30 października zespół dowodzony przez Piotra Krysia w Witaszycach podejmie Akademię Reissa. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi punktualnie o godzinie 12:00.

Liga Wojewódzka D1 Młodzik (11. kolejka – 24.10.2021 roku)
Górnik Kłodawa – Jarota Jarocin 5:0 (3:0)

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak – Norbert Kot, Mikołaj Pajdowski, Adam Sieciński, Nikodem Wysocki, Aleksander Czajka, Szymon Nowak, Antoni Lewandowicz, Nikodem Wysocki.

Na zmianę wchodzili: Patryk Jakubowski, Krystian Aleksander, Dawid Trochanowski, Dawid Grygiel, Anna Lis, Oskar Bachórz, Wiktor Pluciński.