Zagłosuj na zdjęcie roku

Trzy fotografie naszym zdaniem zasłużyły na uznanie i przypomnienie. Waszym zadaniem będzie wybrać to najlepsze w kończącym się 2019 roku.

1. Na początku roku klub praktycznie nie istniał. 9 stycznia odbyło się Walne Zebranie Członków, na którym wybrano nowego prezesa. Został nim Krzysztof Matuszak. Do zarządu weszli również Mirosław Czajka, Artur Tomczak, Maciej Bilica i Tomasz Walkowiak. Na zdjęciu, które zostało wykonane w sali legend są też byli piłkarze JKS-u. To oni zostali także członkami klubu – Bernard Woźniczka, Piotr Krzymiński oraz Leszek Jakubiak.

2. Blisko 600 kibiców oglądało derby regionu w trzeciej lidze. Piłkarze Jaroty Jarocin przed własną publicznością zremisowali z faworyzowaną drużyną KKS-u Kalisz 3:3. To był piłkarski klasyk jak za najlepszych czasów. Jarociniacy zagrali koncertowy mecz i pokazali, że ich celem jest zdobywanie punktów z każdym zespołem.

3. Oficjalne podsumowanie 2019 roku z udziałem wszystkich drużyn młodzieżowych JKS Jarota Jarocin cieszyło się sporym zainteresowaniem. Sala JOK-u zapełniła się niemal do ostatniego miejsca piłkarzami wraz z ich rodzicami. Co ważne każdy z zawodników otrzymał świąteczny upominek.

Głosować można za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.

Jarota Jarocin
Elana Toruń
Jarota Jarocin
3:3
Pogoń II