Zagrali na piątkę

Młodzicy młodsi odnieśli kolejne przekonywujące zwycięstwo w ramach rozgrywek Ligi Okręgowej. Jarociniacy pokonali na wyjeździe Prosnę Chocz 5:0.

W swoim czwartym spotkaniu zespół JKS-u od pierwszej do ostatniej minuty kontrolował boiskowe wydarzenia. Jarota już po dziesięciu minutach prowadziła 3:0! Hat-tricka skompletował Aleksander Czajka, który po zmianie stron jeszcze raz skierował futbolówkę do siatki. Natomiast wynik meczu ustalił Krzysztof Borkowski. Gracze urodzeni w 2009 zrobili dużo, aby wygrać znacznie wyżej. Jednak w kilku akcjach zabrakło im zimnej krwi lub świetnymi interwencjami popisywał się bramkarz gospodarzy. Tak więc sobotni pojedynek zakończył się wygraną JKS-u 5:0.

Podopieczni Piotra Krysia i Mirosława Czajki po tym zwycięstwie awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Tuż za jarocińskim zespołem na drugiej pozycji sklasyfikowany jest GOS Koźmin Wielkopolski, z którym przyjdzie naszej drużynie zagrać w następnym meczu. Został on zaplanowany na 10 października na boisku rywali. Będzie to zatem doskonała okazja do rewanżu za porażkę z pierwszej serii spotkań w Jarocinie.

Liga Okręgowa D2 Młodzik (4. kolejka – 26.09.2020 roku)
Prosna Chocz-Kwileń – Jarota Jarocin 0:5 (0:3)

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak – Michał Becela, Nikodem Wysocki, Dawid Trochanowski, Adam Sieciński, Piotr Gałązka, Krzysztof Borkowski, Szymon Nowak, Aleksander Czajka.

Na zmianę wchodzili: Wiktor Pluciński, Michalina Morsztyn, Krzysztof Maciejewski, Anna Lis, Antoni Lewandowicz, Wiktor Kramer, Wojciech Gosa, Oskar Bachórz.