Złoty Certyfikat PZPN ponownie dla Jaroty!

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Komisji Weryfikacyjnej nasza Akademia znalazła się w elitarnym gronie klubów wyróżnionych przez Polski Związek Piłki Nożnej na 2024 rok.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Centrala bowiem sprawuje nadzór nad klubami poprzez zespół osób monitorujących szkółki, przeprowadzając niezapowiedziane wizyty monitorujące i audyt roczny.

Warto wspomnieć, że JKS jest jednym z zaledwie trzech wielkopolskich klubów, oprócz Polonii Środa Wielkopolska i PKS-u Racot, który posiada Złotą Gwiazdkę od początku istnienia Programu Certyfikacji. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Trenerom oraz osobom odpowiedzialnych za koordynację merytoryczną i finansową z ramienia Klubu. Gratulacje!

Jarota Jarocin
LKS Gołuchów
Wiara Lecha
3:1
Jarota Jarocin