Zwycięski sparing z Wartą

Jarota Jarocin ograła na wyjeździe Wartę Śrem 4:2. Żółto-czerwono-niebiescy zwycięstwo zapewnili sobie w drugiej odsłonie spotkania, w której zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Niedzielny pojedynek mógł się podobać kibicom, którzy zdecydowali się przyjść na śremski stadion. Już w pierwszej połowie piłkarze obu ekip strzelili cztery gole. Dla JKS-u na listę strzelców wpisał się Miłosz Kowalski, który wykorzystał rzut karny, a raz bramkarza rywali zaskoczył Jacek Pacyński. Po przerwie kolejne trafienie dołożył napastnik Jaroty. Natomiast wynik meczu ustalił Tomasz Pilarczyk. Tym samym zespół trenera Piotra Garbarka pokonał aktualnego wicelidera trzeciej grupy V Ligi różnicą dwóch trafień, co może cieszyć po ostatniej porażce z LKS-em Ślesin przed własną publicznością.

Przed zespołem z Jarocina przedostatni tydzień przygotowań do rozgrywek ligowych, które startują 16 marca. Trzy dni wcześniej nasi piłkarze w 1/16 finału wojewódzkiego PP zagrają z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

Warta Śrem – Jarota Jarocin 2:4 (2:2)

Jarota Jarocin: Mikołaj Marciniak – Mikołaj Kowalski, Dariusz Walczak, Krzysztof Matuszak, Tomasz Pilarczyk, Łukasz Tomczak, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany, Dawid Idzikowski, Jacek Pacyński, Miłosz Kowalski.

Na zmianę wchodzili: Mateusz Hałas, Nikodem Roguszczak, Stanisław Rutkowski, Jakub Szymanek, Paweł Skórski.