Zwycięstwo z Victorią Ostrzeszów

Drugi mecz sparingowy mają za sobą piłkarze Jarocin. Tym razem zwycięski z beniaminkiem czwartej ligi – Victorią Ostrzeszów. Podopieczni trenera Piotra Garbarka pokonali swoich rywali 3:1.

Piątkowe spotkanie znakomicie ułożyło się dla gospodarzy. W piątej minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola zamienił Alan Janowski. Kilka chwil później na listę strzelców wpisał się zawodnik testowany. Co ważne podkreślenia druga bramka została zdobyta również ze stałego fragmentu gry. Po pół godzinie gry mogliśmy cieszyć się z kolejnego trafienia. Ponownie skutecznością w polu karnym rywali błysnął Janowski, który z ostrego kąta podwyższył prowadzenie swojej drużyny. Goście tuż przed przerwą zdołali pokonać bramkarza JKS-u za sprawą Macieja Stawińskiego.

W drugiej połowie więcej goli już nie zobaczyliśmy, ale przewagę posiadali zawodnicy z Jarocina. Na placu gry pojawili się również zawodnicy urodzeni w 2003 roku – Norbert Tokarz i Maurycy Skowroński. Ta dwójka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Jarociniacy najlepszą sytuację mieli w 80. minucie. Wtedy w polu karnym został sfaulowany Beniamin Wrembel, ale jedenastki nie wykorzystał Patryk Kieliba. Ten sam piłkarz kilkanaście sekund później spudłował z bliskiej odległości. Ostatecznie zespół Jaroty pokonał Victorię Ostrzeszów 3:1.

Jarota Jarocin – Victoria Ostrzeszów 3:1 (3:1)
5′ – Alan Janowski (1:0)
10′ – Zawodnik Testowany (2:0)
30′ – Alan Janowski (3:0)
40′ – Maciej Stawiński (3:1)

Jarota Jarocin (I połowa): Zawodnik Testowany – Zawodnik Testowany, Igor Skowron, Alan Janowski, Piotr Skokowski – Miłosz Kowalski, Szymon Komendziński, Zawodnik Testowany, Mateusz Dunaj, Zawodnik Testowany – Mikołaj Łopatka.

Jarota Jarocin (II połowa): Bartosz Kubiak – Zawodnik Testowany, Alan Janowski, Piotr Stachowiak, Mikołaj Kowalski – Norbert Tokarz, Dawid Idzikowski, Zawodnik Testowany (60’ – Zawodnik Testowany), Beniamin Wrembel, Maurycy Skowroński – Patryk Kieliba.