Zwycięzcy trampkarze starsi

W swoim czwartym meczu zespół z rocznika 2006 odniósł ważne zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej. Podopieczni Pawła Krysia na własnym terenie ograli Akademię Talentów z Krotoszyna 3:1.

Drużyna trampkarzy starszych w poprzedniej kolejce pokonała na wyjeździe Górnika Kłodawę 2:1. Z kolei sobotni przeciwnicy JKS-u tegoroczną kampanię rozpoczęli od dwóch wygranych i jednej porażki. Dla obu ekip było to ważne spotkanie, które miało przełożenie na sytuację w ligowej tabeli. Od początku do ataków ruszyli gospodarze. Jarociniacy wyszli na prowadzenie po golu Krystiana Olejniczaka. Co prawda rywale szybko zdołali odpowiedzieć, ale jeszcze przed przerwą piłkę do siatki skierował Kacper Porolniczak. Do szatni w lepszych humorach udali się piłkarze dowodzeni przez trenera Krysia. W drugiej połowie emocji nasi gracze kontrolowali już wydarzenia na murawie, a potwierdzeniem tych słów było trzecie trafienie autorstwa Wojciecha Gałązki w ostatnim kwadransie gry.

Drużyna złożona z zawodników urodzonych w 2006 roku kolejne spotkanie o stawkę rozegra w Nowych Skalmierzycach. Pierwszy gwizdek sędziego w starciu przeciwko miejscowej AP rozbrzmi o godz. 14-tej. Jarota Jarocin z dorobkiem sześciu punktów zajmuje siódme miejsce w stawce dziesięciu zespołów.

Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (5. kolejka – 19.09.2020 roku)
Jarota Jarocin – AT Krotoszyn 3:1 (2:1)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Uniejewski, Jakub Bolek, Filip Cudak, Wojciech Gałązka, Szymon Kolasiński, Krystian Olejniczak, Kacper Porolniczak, Radosław Raszka, Nikodem Roguszczak, Jakub Szymanek.

Na zmianę wchodzili: Bartosz Woźnik, Jakub Wolski, Igor Deichsler, Mateusz Nicke, Tomasz Pilarczyk, Daniil Voloshyn, Jan Wieczorek.