Trzy dni do meczu z liderem

Pierwsze spotkanie przed własną publicznością czeka zawodników Jaroty Jarocin w obecnym sezonie. Podopieczni Piotra Garbarka w czwartek, 15 sierpnia o godz. 18:00 zmierzą się z KKS-em Kalisz.

Mecz derbowy zapowiada się niezwykle ciekawie i interesująco. Piłkarze JKS-u po ostatnim wysokim zwycięstwie w Gdyni zapowiadają walkę o kolejny dobry wynik w trzecioligowych rozgrywkach. Zespół prowadzony przez Ryszarda Wieczorka, który był szkoleniowcem m.in. Odry Wodzisław Śląski, Korony Kielce, Górnika Zabrze i Piasta Gliwice w Ekstraklasie początek obecnej kampanii ma bardzo udany. Ekipa z najstarszego miasta w naszym kraju na inaugurację ograła Grom Nowy Staw 4:0. Z kolei drugiej kolejce wygrała pojedynek na szczycie z Kotwicą Kołobrzeg 3:1.

Kasa biletowa przed czwartkowym spotkaniem zostanie otwarta na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Wszystkich kibiców zachęcamy jednak do wcześniejszego zakupu karnetu na rundę jesienną, który opiewa na kwotę 70 zł. Zakupić go można w siedzibie klubu przy ul. Sportowej 6 w Jarocinie.

Przypomnijmy, że zysk z „wejściówek” z najbliższego meczu zostanie przekazany córeczkę naszego wychowanka – Szymona Dutkiewicza. Więcej o jej planowanej operacji pisaliśmy na naszej stronie internetowej.

Jarota Jarocin
Nowy Staw
Wągrowiec
2:1
Jarota Jarocin